Zimní bylinné lázně

Dopřejte si poctivou relaxační péči s bylinnými produkty s vřídelní solí, meduňkou a mátou. Vůně meduňky má uklidňující vliv při stavech úzkosti, nespavosti, depresích, neurózách, bolestech hlavy, migrénách, nachlazení. Mátový výtažek má osvěžující a čistící účinky na pokožku, povzbuzuje mozkovou činnost při únavě a nervozitě, působí antidepresivně a pomáhá uvolnit dutiny při nachlazení.

Jak docílit dokonalých domácích zimních bylinných lázní?

 1. Vytvořte si z koupele svůj osobní rituál, díky kterému uvolníte tělo i mysl a odpočinete si od starostí všedního dne.
 2. Teplá voda (cca 37 °C) obohacena o zvláčňující oleje či bambucké máslo a oblíbené bylinky má blahodárný vliv na pokožku celého těla, prokrví ji, odbourává toxiny, pozitivně působí na psychiku a přispívá k celkovému uvolnění organismu.
 3. Náš tipBylinná koupel s vřídelní solí a mátou pro relaxaci svalů a kloubů

 4. Příjemnou atmosféru nabudí vonné svíčky s relaxačními účinky.
 5. Příznivé účinky koupele podpoříte masáží pokožky celého těla žínkou z lufy, či jinou masážní pomůckou nebo pomocí tělového peelingu. Dosáhnete tak lepšího prokrvení pokožky a látkové výměny.
 6. Náš tipZjemňující & výživný solný peeling s vřídelní solí, mandlovým olejem a meduňkou

 7. Koupel by neměla trvat déle než 15–20 minut.
 8. Rituál završte masáží celého těla tělovým mlékem s bylinkami a přírodními oleji – skvěle tak podpoříte celkovou relaxaci.
 9. Náš tipZvláčňující tělové mléko s vřídelní solí, mandlovým olejem a meduňkou

 10. Pro dosažení dokonalé úlevy a relaxace se po koupeli zabalte do teploučkého županu a v klidu relaxujte, např. u šálku dobrého bylinkového čaje, alespoň dalších 15 minut.
 11. Náš tipSypaný bylinný čaj ANTISTRES A RELAXACE

Doprava po ČR ZDARMA nad 1300 Kč 41 prodejen - možnost osobního odběru Záruka vrácení peněz