Zdravé opálení s vůní meruněk

Toužíte po zdravě opálené kůži? Venku to na slunění ještě není. Solária pokožce neprospívají a tak se jim radši vyhýbáte. Dopřejte si barvičku jako od moře i mimo letní měsíce. Se samoopalovacím fluidem od Manufaktury se vybarvíte jedna dvě.

Samoopalovací přípravky působí v nejsvrchnější vrstvě pokožky a nijak ji nezatěžují. Náš samoopalovací fluid navíc obsahuje unikátní přírodní neškodlivou samoopalovací ingredienci DHA s bio certifikátem ECOCERT, která pokožce na Vašem těle propůjčí krásnou zlatavou barvu. Díky obsahu meruňkového, mandlového a jojobového oleje a ovesného beta-glukagenu bude kůže na Vašem těle hebká a intenzivně hydratovaná. Předností fluidu je i jeho příjemná lehce roztíratelná konzistence a krásná meruňková vůně.

O viditelném efektu se přesvědčíte už po první aplikaci. Doporučujeme používat 2x týdně až do dosažení vytoužené barvy. Poté, pro udržení Vašeho krásného opálení, stačí nanášet pouze 1x týdně. Dopřejte si polibek jako od sluníčka a pyšněte se opálenou pokožkou jako od moře.