Vítej Brusinko!

Babí léto přímo nabádá k procházkám přírodou a příjemným chvilkám na čerstvém vzduchu ve společnosti hřejivých paprsků. Vychutnávejte jeho kouzlo při toulkách po našich krásných lesích, svazích a kopcích. Možná narazíte na drobné keříky obsypané veselými červenými plody. Když léto pomalu končí, spolu s ním dozrávají i rozpustilé brusinky a mnozí z nás se vydávají do přírody na jejich sběr.

Brusinka se stala hlavní přísadou naší nové limitované edice, která na Vás čeká ve všech našich prodejnách, i na e-shopu od 1. září 2019. V nové kolekci najdete Zvláčňující sametové tělové mléko, Jiskřivý sprchový & koupelový gel, Zjemňující vonnou koupelovou sůl (v prodeji jen v kamenných prodejnách, přineste si vlastní nádobu a získejte 10 % slevu – více info zde), Zjemňující & ochranný krém na ruce, Ochranný & výživný pleťový balzám, Zvláčňující & ochranný balzám na rty, Dámskou toaletní vodu, Brusinkový sirup a Přírodní vonnou svíčku ze sojového vosku.

Brusinka představuje lesní bohatství s obrovským množstvím vitamínů, minerálů a antioxidantů. O výjimečných účincích ukrytých v malých bobulkách vypovídá i legenda, podle které je využívali indiáni k léčení ran způsobených jedovatými šípy nepřátel. O stovky let později se o zázračných brusinkách dozvěděli Evropané, a tak se tato rostlinka dostala i k nám. V naší kultuře jsou neodmyslitelnou součástí tradiční české svíčkové omáčky. Brusinka je však známá především jako bojovník proti urologickým problémům, působí protizánětlivě, přispívá ke snížení hladiny cukru v krvi, posiluje imunitní systém a potlačuje únavu.

Červený poklad našich lesů se ukrývá i v kosmetických produktech a přináší také mnoho benefitů pro naši krásu – pyšní se vynikajícími hydratačními, zjemňujícími, rozjasňujícími a omlazujícími účinky. Výtažek z brusinky doplněný o mnoho dalších přírodních aktivních látek dovoluje vzniknout báječné kosmetické řadě. Doprovází ji hřejivě jiskřivá ovocná vůně a něžný design. Dopřejte si jemnou péči, rozmazlujte se a užijte si babí léto ve společnosti šťavnaté Brusinky.