V dubnu zhubnu

Léto se blíží. Všichni začínáme řešit to, jak se co nejrychleji rozloučit se svým zimním tělem a s velkou parádou přivítat jeho letní variantu. Bývá to boj. Kupujeme permanentky do fitka, cvičíme, začínáme běhat, držíme očistné kůry, počítáme kalorie a cukrárnám se vyhýbáme obloukem. Jak tuto snahu ještě více podpořit?

Pořiďte si za báječnou akční cenu unikátní zeštíhlující gel s výtažky z vinné révy a PROVISLIM komplexem, který účinně napomáhá potlačit příznaky celulitidy, zlepšuje elasticitu pokožky a přispívá k jejímu zeštíhlení. Gel má velmi příjemnou konzistenci a vůni. Udělejte si z jeho nanášení každodenní rituál. Aplikujte pravidelně každé ráno a večer na problematické partie a důkladnou masáží vtírejte rovnými tahy od kolen nahoru směrem k tříslům. Chce to trochu trpělivosti a vytrvalosti, ale každá snaha se vyplácí.

Klinické testy prokázaly, že při pravidelném používání gelu s obsahem PROVISLIM komplexu po dobu 2 měsíců 2x denně došlo k snížení efektu "pomerančové kůže" až o 39,5 %, k redukci objemu stehen až o 1cm a ke zlepšení elasticity pokožky až o 48%. A to už za to stojí, nemyslíte?