vytváření objednávky

Doprava po ČR ZDARMA nad 1200 Kč

Uzavření prodejen Manufaktura

Milí zákazníci Manufaktury,

Vzhledem k mimořádným událostem a aktuálně vydanému vyhlášení naší vlády jsme i my museli přistoupit k dočasnému uzavření našich prodejen v ČR. Toto opatření respektujeme a věříme, že i díky němu se podaří co nejrychleji stabilizovat situaci.

Naše virtuální prodejna v podobně našeho e-shopu pro Vás zůstává otevřena. Vynasnažíme se, abychom Vám zde, i když ne tváří v tvář, byli co možná nejvíce nápomocni. Každý den od 9:00 do 20:00 Vám bude k dispozici online chat, kde Vám rádi poradíme s výběrem a zodpovíme všechny Vaše otázky. Při nákupu nad 499 Kč / 20 € Vás až do konce března potěšíme voňavou slevou -15 % na celý sortiment po zadání kódu jarniradost / jarnaradost.  K nákupu nad 1200 Kč / 45 € je pro Vás připravena také doprava po ČR a SR zdarma.

Jedná se o nepříjemnou situaci a každý z nás kvůli ní musí snášet určitá dočasná nepohodlí. Neklesejme však na mysli, buďme trpěliví, ohleduplní a využijme tuto mimořádnou situaci k péči o své tělo i ducha. Proměňte Vaši koupelnu v malé domácí lázně a vytvořte si ve všem vzniklém chaosu svou oázu klidu a pohody a dopřejte si chvilku jen pro sebe.

Sledujte naše stránky, kde Vás budeme i nadále informovat o aktuální situaci. Jakmile budou všechna opatření zrušena, budeme se na Vás těšit v našich prodejnách v plné síle! Děkujeme za podporu, vážíme si toho.

P.S. Objednávky, které na mnohé z Vás čekají v našich prodejnách, se pokusíme poslat poštou. Prosíme o strpení, budeme Vás kontaktovat.