vytváření objednávky

Doprava po ČR ZDARMA nad 1000 Kč

Tekuté zlato pro krásné vlasy

I když jsou vlasy v zimě často schovány pod pokrývkou hlavy, je třeba jim věnovat pozornost, kterou si zaslouží. Nedovolte právě častému nošení čepic, mrazivému a sychravému počasí, aby vlasy poškodili. Dopřejte si extra natural péči s šamponem snů a posilující vlasovou maskou s obsahem skutečného piva a po sundání kulichu oslňte krásnými vlasy plnými energie.

Pivní kosmetika se inspiruje se bohatou tradicí českého piva a využívá jeho mimořádně příznivých účinků. Pivo je bohatým zdrojem vitamínů skupiny B, stopových prvků a minerálů. Napomáhá regeneraci a zklidnění, přispívá k omlazení pokožky, zmírňuje lámavost vlasů, zpevňuje je a navrací jim přirozený lesk. Kvalita a příběh surovin jsou pro nás mimořádně důležité. Naše pivní kosmetika obsahuje poctivé pivo Ferdinand – ležák světlý Max 11 % vařené původními, více než 120 let nezměněnými postupy v krásném pivovaru v Benešově.

Dopřejte svým vlasům Šampon snů. Jeho receptura kombinuje stovkami let osvědčené přírodní ingredience s nejnovějšími kosmetickými trendy. Obsahuje hydratační a zklidňující extrakt z chmelu a ječmene, vyživující mandlový olej a přírodní kofein - výborný stimulant pro růst vlasů a samozřejmě také skutečné pivo.

Přírodní extrakt z mořské řasy pak zajišťuje hloubkovou hydrataci a pomáhá proti elektrizujícím vlasům. Šampon snů je výjimečný také mimořádně jemnou, moderní recepturou bez obsahu SLES a silikonů. Intenzivní oplachová maska bez silikonů dodá vlasům exkluzivní péči plnou přírodních ingrediencí pro jejich krásu a vitalitu. O příznivé účinky se postarají také další cenné ingredience: jojobový a mandlový olej, kreatin a přírodní kofein. Výjimečná maska zvyšuje pevnost, objem, pružnost a lesk vlasů. Napomáhá jejich vyživení, zacelení, regeneraci a lesku.