Regenerační 100% bahno z Mrtvého moře s cennými minerály

  • Kód zboží: 444017
  • Cena: 259 Kč Včetně DPH
+ -
ks
100,00 Natural Ingredients Vegan

Potřebujete poradit? +420 230 234 392 nebo eshop@manufaktura.cz

Popis produktu

Bahno z Mrtvého moře je unikátní mimořádně vysokým obsahem minerálů a stopových prvků. Aktivně přispívá k regeneraci pokožky, má přirozenou čistící schopnost - zbavuje pokožku nežádoucích látek a odumřelých buněk, uvolňuje a posiluje celý organismus. Díky podpoře látkové výměny v podkožních vrstvách napomáhá zmírnit projevy celulitidy. Úspěšně je využíváno při léčbě lupenky a ekzémů. Nahřáté bahno uvolňuje bolesti v zádech a kloubech. Používá se také k zábalům na vlasy - zvláště pro mastné vlasy a při potížích s lupy. Doba působení je individuální a je třeba ji předem vyzkoušet. K zevnímu použití. Před aplikací ohřátého bahna zkontrolujte jeho teplotu.

  • Použití : Bahno aplikujte studené nebo při bolestech zad a kloubů ohřáté na cca 40°C (při zánětech aplikujte pouze za studena). Použít se dá na ošetření celého těla: cca 2 x týdně.
  1. EKZÉMY A MÍSTA POSTIŽENÁ LUPÉNKOU: ohřáté bahno nanést v tenké vrstvě, nechat působit cca 15minut (u osob s citlivou pokožkou kratší dobu - cca 5minut ), poté smýt vlažnou vodou bez použití mýdla a pokožku ošetřit tělovým mlékem.
  2. PŘI BOLESTECH KLOUBŮ, SVALŮ, REVMATICKÝCH BOLESTECH, PROTI CELULITIDĚ: ohřáté bahno nanést na postižené místo a pro zvýšení účinku zabalit do fólie (mikroten, igelit). Po 10-15 minutách fólii odstranit a místo opláchnout vlažnou vodou bez použití mýdla.
  3. NA MASTNÉ, LÁMAVÉ A POŠKOZENÉ VLASY A NA LÉČBU LUPŮ: na mírně navlhčené vlasy nanést předehřáté bahno a vmasírovat do pokožky hlavy. Nechat cca 20minut působit a smýt vodou a šamponem. Zpočátku se doporučuje cca 2x týdně po dobu 14 dnů, poté stačí dle potřeby 1x týdně až 1x za 14dní.

  • Hloubka: 4 cm
  • 400g
  • Šířka: 10 cm
  • Výška: 21 cm
Doprava po ČR ZDARMA nad 1300 Kč 41 prodejen - možnost osobního odběru Záruka vrácení peněz