vytváření objednávky

Doprava zdarma po ČR nad 1200 Kč

Pomáháme

Jsme hrdí a moc nás těší, že jsme ani v náročné a vypjaté době spojené s nemocí Covid-19, která ovlivnila všechny z nás, nezapomněli pomáhat a myslet na druhé. Hned v počátcích pandemie se nám podařilo zareagovat na nedostatek dezinfekčních prostředků na celém českém trhu. Ze dne na den jsme upravili výrobní program a začali ve velkém vyrábět tolik potřebné dezinfekční gely na ruce, které jsou šetrné a nadměrně nevysušují a neničí pokožku. Díky obrovskému nasazení našich zaměstnanců, ale i trpělivosti Vás - našich zákazníků - se nám na podařilo rychle zazásobit záchranné složky, zdravotnická zařízení a lékárny, ale také tisíce spokojených zákazníků našeho e-shopu.

Během krize jsme navíc věnovali potřebným materiální pomoc v podobě šetrného dezinfekčního přípravku v celkové hodnotě 2,5 milionu Kč. Pomoc putovala potřebným organizacím, které sice nejsou v první linii zájmu, ale jsou součástí našich životů a i jejich podpora je pro zachování a udržení jejich činnosti více než důležitá. Jedná se zejména o dětské domovy, domovy seniorů, centra sociálních služeb, hospice, alzheimer centra, organizace  Skaut - Junák, Charita České republiky, základní a mateřské školy. Distribuce více než 17.000 litrů dezinfekce potřebným by se nám nepodařila bez extrémního úsilí našich kolegů ve výrobě, expedici i managementu, ale především bez skvělé dlouhodobé spolupráce s filantropem Tomášem Slavatou, který velmi obětavě pomáhá dětem v dětských domovech, nemocným dětem a všem potřebným. Tímto mu moc děkujeme.

Kromě dezinfekce jsme věnovali také naše úžasné pečující krémy na ruce, které se tak dostaly k lékařům a zdravotním sestřičkám na infekčních odděleních nemocnic v Čechách i na Slovensku, aby jim pomáhaly pečovat o jejich dezinfekcí namáhané ruce.

Dlouholetá spolupráce s Nadací Via

Pravidelně a dlouhodobě podporujeme dobročinné projekty. V největší míře spolupracujeme s českou Nadací Via, která nečerpá peníze z evropských ani státních fondů, ale prostředky získává výhradně od individuálních dárců, firem a nadací. Pro Manufakturu je pomoc potřebným přirozenou součástí podnikatelských aktivit, proto se snadno ztotožňujeme s myšlenkou Nadace Via, která usiluje o to, aby se pomoc, starost o druhé, štědrost a dobročinnost staly běžnou a samozřejmou součástí života. Ani v momentálně náročné situaci jsme na naši dlouhodobou spolupráci nezanevřeli a aktuálně podporujeme úsilí Nadace prostřednictvím daru na pomoc zajištění její činnosti a provozu.

Děkujeme Vám za Vaši podporu a přízeň.

Vaše Manufaktura