vytváření objednávky

Doprava zdarma po ČR nad 1200 Kč

Podporujme společně české výrobky...

Máme radost! Část našich prodejen se dočkala otevření a my se s Vámi můžeme opět setkat. Jako první Vás přivítáme v obchodech v centru Prahy, Brna, v Karlových Varech a Českém Krumlově. Více informací o otevíracích dobách najdete – zde. Na oslavu jsme si pro Vás připravili voňavé dárečky. Navštivte nás a k nákupu nad 699 Kč si vyberte krém pro Vaše namáhané na ruce dle vlastního výběru ZDARMA.

Víte, že Manufaktura byla založena již v roce 1991 a od samého počátku intenzivně podporuje české řemeslníky a výrobce? Právě teď nastal ideální čas k tomu, obrátit pozornost k českým produktům a místním firmám. Nyní, více než kdy jindy, je třeba podpořit lokální značky a pomoci jim tuto nepříjemnou a nepříznivou dobu zvládnout.

V sortimentu značky Manufaktura najdete tradiční český porcelán z Dubí, přírodní aromatické svíčky z jižní Moravy, krásné dárkové krabice z úžasné firmy KAZETO, zdravé a lahodné přírodní sirupy od výrobce Kitl z Jizerských hor, nádherné šperky do šperkařky Iwy Winterové, keramické mýdelníky a aromalampy z malé pražské dílny Keramos, originální keramické autorské doplňky od výtvarníka Petra Lady, zubní kartáčky od tradiční firmy SPOKAR, skleněné pilníky vyrobené v tradičním sklářském regionu - v Novém Boru, bavlněné nákupní tašky od české společnosti ROLSIT a mnoho a dalších produktů pro Vaši krásu i radost vznikajících s láskou v tuzemských dílnách, rodinných firmách i větších společnostech.

I nákupem Vaší oblíbené kosmetiky napomůžete podpořit české firmy a dodavatele. V Manufaktuře totiž preferujeme lokální ingredience. V pivní kosmetice najdete vysoký podíl lahodného benešovského piva Ferdinand, ve vinné kosmetice víno z jihomoravského rodinného vinařství Pfeffer, karlovarská kosmetika je obohacena o tamější blahodárnou vřídelní sůl, sedmikrásky jsou nasbírané na našich krásných loukách a zahradách. V Čechách vyrobené jsou také obaly - lahvičky jsou z Jižních Čech, tuby z Jižní Moravy, krásné krabičky a etikety se tisknou kousek za Prahou. Vaše nákupy si z originálních a voňavých obchodů odnesete v krásných bylinkových papírových taškách z recyklovaného papíru, vyráběných v Moravských Budějovicích.

V prodejnách Manufaktura Original Czech Tradition v centru Prahy (ulice Mostecká, Celetná, Karlova) na Vás čekají navíc unikátní tradiční řemeslné výrobky. Objevte, co je to modrotisk, zařazený nedávno do dědictví UNESCO, seznamte se s unikátními metodami dekorování kraslic, zamilujte se do jihočeské hrdějovické keramiky, zútulněte svůj domov měkoučkými ručně dělanými koberci, inspirujte se originálními doplňky do koupelny z keramiky nebo porcelánu nebo objevte kouzlo ručně vyráběných šperků… Je toho tolik, že by byla škoda, kdybyste se nepřesvědčili na vlastní oči. Za dobu své existence se Manufaktuře podařilo sdružit přes 250 drobných řemeslníků, bývalých mistrů lidové tvorby, nositelů tradice a menších českých firem, jejichž výrobky dodnes prodává. Zajištěním pravidelného odbytu a spoluprací při vývoji a designu dodnes napomáhá udržení unikátních řemeslných technik, kterým by jinak v současnosti hrozil zánik.

Podpoříte-li Manufakturu, spolu s ní podpoříte nejen českost, kvalitu a tradici, ale i další skvělé české firmy, které si to skutečně zaslouží. My Vám za to děkujeme a těšíme se na viděnou!