vytváření objednávky

Doprava po ČR ZDARMA nad 1000 Kč

Pleťový booster pro Vaše mladší já!

Každá žena by určitě ráda odhalila tajemství věčně krásné a mladé pleti. My Vám ho rádi poodkryjeme… Skrývá se ve slůvku na sedm písmen – BOOSTER.

Pleťový booster - reprezentanta anti-agingových kosmetických trendů a současný hit v péči o pleť vyzkoušely již tisíce spokojených zákaznic. Malý, ale šikovný pomocník je doslova nabitý vysokým obsahem unikátních přírodních aktivních látek pro věčně mladou a dokonalou pleť. Jedná se o velmi lehké sérum bez parfemace, jehož síla spočívá v silné koncentraci velmi účinných ingrediencí. Dlouhodobě redukuje vrásky, poskytuje pleti okamžitý lifting a přispívá k dlouhodobé hydrataci.

Mimořádnost produktu dokazuje i klinická studie provedená Státním zdravotním ústavem. V problematice redukce vrásek bylo prokázáno významné vyhlazení vrásek až o 64,5%, 95% žen zaznamenalo redukci vrásek. V oblasti hydratace pleti bylo prokázáno významné a dlouhodobé zvýšení hydratace až o 10,7%.

Dopřejte si intenzivní zimní péči a poskytněte Vaší pleti, v chladných měsících obzvlášť potřebnou, mimořádnou hydrataci.