Pleťové lázně Sedmikráska

Dopřejte své pokožce v zimě alespoň 1x týdně intenzivní exkluzivní péči v podobě večerních sedmikráskových pleťových lázní, a objevte tak 7 kouzel Vaší krásy – hydrataci, zpevnění, regeneraci, zklidnění, výživu, rozjasnění a omlazení… Sedmikrásky obsahují cenné minerální látky, ovocné kyseliny, proteiny i aminokyseliny, antioxidační flavonoidy, hydratační polysacharidy a další látky, díky kterým mají příznivý vliv na náš organizmus. Již v renesanci se macerováním sedmikrásek v levandulovém oleji vyráběly elixíry krásy pro zářivou pleť.

Jak na to?

  1. Vmasírujte krouživými pohyby do odlíčené pleti peelingovou hydratační masku, zbavíte ji tak od odumřelých buněk a nečistot.
  2. Nechte masku 5 minut působit, výsledkem bude sametově jemná a čistá pleť, báječně připravená pro následnou péči.
  3. Aplikujte hydratační pleťový fluid s kyselinou hyaluronovou, který dodává a udržuje v pleti tolik potřebnou vláhu a předchází jejímu stárnutí.
  4. Nyní jemně vmasírujte unikátní pleťový rostlinný olejový elixír s koenzymem Q10, který pleť zvláční, vyživí, regeneruje a brání její dehydrataci.
  5. Na závěr dopřejte revitalizační a zpevňující péči jemnému okolí očí a rtů za pomoci omlazujícího séra pro okamžitý i dlouhodobý liftingový účinek.

Sedmikráskové pleťové lázně nyní zakoupíte za skvělou cenu v krásném dárkovém balení a to ve všech prodejnách Manufaktura i na e-shopu.