vytváření objednávky

Doprava zdarma po ČR nad 1200 Kč

Otevíráme Zážitkovou laboratoř

Hurá, je to tady! Po několikaměsíčních přípravách v pátek 17. 7. 2020 otevíráme naši novou zážitkovou laboratoř Manufaktura Experience. Buďte jedni z prvních návštěvníků a vyzkoušejte si tvořivé workshopy na vlastní kůži.

Navštivte unikátní prostory v centru Prahy v ulici Melantrichova 17, Praha 1. Nad naší největší prodejnou, která se pyšní zbrusu novým kabátkem po zdařilé rozsáhlé rekonstrukci, se ukrývá výjimečné místo připomínající stylovou laboratoř ze starých časů. Vládne zde dobrá nálada, kreativní atmosféra a tvůrčí duch. Přijďte se o tom přesvědčit. Seznamte se s česku tradicí trochu jinak a odneste si krásný autentický zážitek i naprosto originální výrobek.

Jaký workshop si vyberete?

Výroba unikátního šamponu snů

Buďte u tvorby unikátního šamponu a namíchejte si svůj vlastní s Vaší oblíbenou vůní.

Míchání tělového oleje a koupelové soli

Objevte kouzlo domácích lázní s vlastnoručně vyrobenou relaxační kosmetikou.

Návrh a výroba vlastního šperku

Staňte se šperkovým designérem a nechte pod Vašima ruka vzniknout naprostý originál vyrobený z tradičních českých komponentů. Pozn. zájemce o tento workshop prosíme o trpělivost, spustíme ho maličko později.

Přemýšlíte o originální oslavě narozenin, firemní akci, dámské jízdě nebo rozlučce se svobodou? Naše prostory jsou pro to jako stvořené. Vytvořte si nejen milé vzpomínky, ale i krásné produkty, které Vám budou připomínat výjimečné momenty. Máme ověřeno, že naše workshopy úžasně zabaví i děti.

Navštivte webové stránky https://experience.manufaktura.cz, vyberte si workshop a přesuňte se do rezervačního systému s vypsanými termíny nebo nám napište na experience@manufaktura.cz s poptávkou zážitku na míru. Sledujte nás také na instagramu @manufaktura_experience

Těšíme se na Vaši návštěvu!