Osvěžující limonády

Léto je v plném proudu a protože dokonalá letní péče o pleť se neobejde bez pořádného pitného režimu, připravili jsme pro Vás tipy na skvělé osvěžující limonády s poctivými sirupy z Manufaktury, které Vám pitný režim jistě zpříjemní. Poctivé husté sirupy, vyráběné s láskou a šetrností dle tradičních receptur v podhůří Jizerských hor, se báječně hodí k přípravě limonád a k ochucení teplých i studených nápojů či koktejlů. Na letní sezónu jsme do sortimentu zařadili staro-nové sirupy Okurka a Malina, které byly v minulých letech součástí limitovaných edic a byly mezi zákazníky velmi populární. Jsou vyrobeny v limitovaném množství a dostupné ve všech prodejnách i na e-shopu.


Náš tip: Osvěžující malinová limonáda

Malinový sirup zalijte ve větším skleněném džbánu perlivou vodou (v poměru 1:10). Ve sklenici rozmačkejte 4-5 malin, dolijte předem připravenou malinovkou a podávejte s ledem a lístkem máty či meduňky.

Náš tip: Letní okurková limonáda

Ingredience: okurkový sirup - perlivá voda  - šťáva z citrónu – led - plátky okurky na ozdobu

Postup: Naplňte sklenici zčásti ledem, přidejte šťávu z citronu a okurkový sirup (ideální ředění je 1:10), dolijte perlivou vodou, zlehka promíchejte a dozdobte několika tenkými plátky okurky.