Okurkové osvěžení - 20 %

Není tajemstvím, že zelenina je bohatým zdrojem vitamínů, minerálů a dalších cenných látek. Jakou zeleninu v létě využijete nejen v jídelníčku, ale také k péči o pleť? Vsaďte na okurky. Pro jejich hydratační účinky z nich už babičky našich babiček vyráběly pleťové masky.

Pokud jste ještě nikdy nezkusili výborné účinky okurky na pleť, pak je nejvyšší čas začít. Okurka je totiž tvořena z více jak 95% vodou a zbytek tvoří cukry, minerály a hlavně vitamíny C, E a B. Zvláště pak vitamin B a E je pro pleť skvělou vzpruhou a chrání buňky před volnými radikály. Okurka působí hojivě, pokožku hydratuje a posiluje její pružnost. Skvěle pomáhá na unavené a nateklé oči a v neposlední řadě také hojí spáleniny. A to není na obyčejnou okurku zrovna málo…

V dnešní uspěchané době plné stresu, napětí a shonu má málokdo čas si doma vyrábět vlastní kosmetiku. Proto jsme pro Vás připravili okurkovou kolekci, která je inspirována tradicí, historií a přírodou naší země. Okurky jsou cenným zdrojem vitamínů, antioxidantů a minerálů a jejich zázračné účinky pro krásnou pleť využívají ženy již po staletí. Okurkový výtažek dodává a udržuje v pleti potřebnou hydrataci, osvěžuje ji, zklidňuje, zjemňuje, čistí a projasňuje. Vytvořte si z koupelny oázu pohody a vyzkoušejte také zázračné účinky okurkové kosmetiky.

Využijte speciální slevu 20 % na produkty z edice Okurka! Sleva platí od 16.7.2018 do 31.7.2018 na www.manufaktura.cz.