Oblíbená pivní kosmetika v novém

Pivní kosmetika je naší nejznámější řadou, kterou jsme uvedli na trh již v roce 2007. Inspiruje se bohatou tradicí českého piva a využívá jeho mimořádně příznivých účinků. Již ve starověku využívaly ženy zázračné pivní lázně při svých zkrášlujících rituálech pro hedvábnou pokožku a jednotný tón pleti. O působení piva na krásu a vitalitu věděly své i naše babičky, které zlatavý nápoj používaly pro oslnivé lesklé vlasy a připravovaly z něj regenerační pivní koupele proti suché kůži. Pivo je bohatým zdrojem vitamínů skupiny B, stopových prvků a minerálů. Napomáhá regeneraci a zklidnění, přispívá k omlazení pokožky, zmírňuje lámavost vlasů, zpevňuje je a navrací jim přirozený lesk. Dá se proto nazvat „tekutým zlatem pro krásné vlasy“.

Od 1. července 2019 tuto, dnes již legendární, řadu představujeme v novém designu, v upravené skladbě produktů a s vylepšeným složením v souladu s aktuálními kosmetickými trendy. Vybrané produkty jsme obohatili o nové ingredience (výtažek z ječmene, ovesný beta-glukan, mandlový olej, přírodní kofein…) a využili jsme i nových možností šetrnější konzervace. Výrazné proměny se dočkal i design celé řady, který je inspirován historií pivovarnictví v naší zemi.

Nepozměněnou samozřejmostí zůstal důraz na dnes tolik důležitý prvek ekologie a udržitelnosti. I v novém pojetí pivní kosmetiky jednoznačně preferujeme lokální suroviny, zachováváme tradiční výrobu v pražských Čakovicích. Téměř veškerý obalový materiál spojený s pivní kosmetikou pochází z České republiky: originální PET lahvičky, s využitím 25% obsahu recyklovaného PETu se vyrábí v jižních Čechách, papírové krabičky se tisknou v Opavě a Kladně, tuby se vyrábí na jižní Moravě.

Kvalita a příběh surovin jsou pro nás mimořádně důležité. Abychom zaručili naší pivní kosmetice tu nejlepší ingredienci, věnovali jsme před časem celý rok hledání toho nejlepšího českého piva. Takového, které bude uvařeno poctivě, tradičními metodami, z českých surovin a které dodá naší kosmetice vysoký obsah aktivních látek. Takového, které za sebou bude mít příběh a bude vyráběno s láskou a úctou k tradicím – stejně jako naše kosmetika. Po náročném pátrání a dlouhém testování jsme nakonec zvolili výjimečné pivo Ferdinand – ležák světlý Max 11 % vařené původními, více než 120 let nezměněnými postupy v krásném pivovaru v Benešově.

Úplnou novinkou je unikátní Šampon snů. Jeho receptura kombinuje stovkami let osvědčené přírodní ingredience s nejnovějšími kosmetickými trendy. Seznamte se s novinkou, kterou si Vy i Vaše vlasy zamilují nebo se svými oblíbenými produkty v novém vylepšeném kabátku. Přijďte do našich prodejen Manufaktura Original Home Spa nebo se potěšte nákupem na e-shopu a balíček si objednejte až k Vám domů.