vytváření objednávky

Doprava zdarma po ČR nad 1200 Kč

O nás

MANUFAKTURA je unikátní český koncept značkových prodejen s vlastní originální a poctivou kosmetikou, předměty lokální řemeslné výroby a tradičními českými hračkami.

Jsme 100% česká společnost, která sídlí v Praze u Vltavy. Většinu kosmetiky značky MANUFAKTURA vyvíjíme a vyrábíme v areálu bývalého cukrovaru v pražských Čakovicích. Stojíme si za svým českým původem a snažíme se o maximalizaci českosti ve všech směrech. Spolupracujeme převážně s tuzemskými dodavateli obalů, výrobků i služeb, dlouhodobě podporujeme drobné výrobce předmětů českých lidových řemesel a dřevěných hraček, kterým zajišťujeme pravidelný odbyt. Unikátní sortiment řemeslných výrobků a tradičních hraček nabízíme v síti našich prodejen Original Czech Tradition, které najdete v krásných prostorech v historickém centru Prahy.

Většina našich kosmetických řad tvoří ucelené tipy a recepty pro domácí lázně, v které je možné proměnit jakoukoli koupelnu. Zpomalit se, odpočinout si, načerpat nové síly a pečovat o svou krásu. To vše za použití kvalitní kosmetiky a koupelových doplňků.

Naše kosmetika je tvořena s láskou a pro radost. Při její tvorbě se inspirujeme českou historií, tradicí a přírodou. Zakládáme si na poctivé kvalitě, lokálním původu produktů, surovin (české pivo, víno, karlovarská vřídelní sůl, léčivé byliny a ovoce typické pro české zahrady, sady a louky), nápaditém designu a vysokém obsahu ingrediencí přírodního původu (většina přípravků jich obsahuje 97 - 99,5 %). Až na výjimky jsou naše výrobky 100 % vegan a jako první česká firma jsme získali jediný mezinárodně uznávaný certifikát Human Cosmetics Standard o netestování na zvířatech.

V Manufaktuře ctíme tradice, krásy přírody a životní prostředí. Jsme aktivní v oblasti ekologie a udržitelného rozvoje. Neustále se zamýšlíme nad otázkami, jak tvořit, vyrábět i prodávat v rámci zachování co největší ohleduplnosti vůči přírodě.

Naše prodejny Vás okouzlí svou jedinečnou atmosférou. Donutí Vás zastavit se, obklopí Vás svou všudypřítomnou vůní a připomenout Vám kouzlo starých časů. Dopřejte si pohlazení po duši a navštivte nás. Náš usměvavý a vzdělaný personál se na Vás bude těšit.