Nový šampón snů

Máme radost, že Vám můžeme konečně představit báječný produkt, který řada z nás již měla možnost vyzkoušet v rámci interního testování na svých vlasech. Nadšené reakce mluví za vše – Šampon snů přichází 1. července 2019 do našich obchodů Manufaktura Home Spa a na náš eshop a je připraven dopřát snovou péči i Vašim vlasům!

Šampon snů je výjimečnou novinkou, která nyní doplní naši proslulou pivní řadu. Je založen na jedinečné originální receptuře, kombinující stovkami let osvědčené přírodní ingredience s nejnovějšími kosmetickými trendy.

Vlasový šampon obsahuje regenerační a hydratační extrakt z chmele a ječmene. Obsažený přírodní kofein slouží jako výborný stimulant pro růst vlasů a zabraňuje jejich vypadávání. Přírodní látka Xylishine na bázi cukrů a extraktu z mořské řasy zajišťuje hloubkovou hydrataci a pomáhá proti poletujícím a elektrizujícím vlasům. V šamponu najdete i skutečné a jedinečné pivo Ferdinand - ležák světlý Max 11 %. Pivo je unikátním zdrojem všech vitamínů skupiny B, stopových prvků a minerálů, které výrazně napomáhají regeneraci vlasů a pokožky hlavy. Přírodní látka Kerarice na bázi výtažku z rýže ochraňuje kvalitu a barvu vlasů před UV zářením a nepříznivými vlivy vnějšího okolí. Složení šamponu vyniká obsahem velmi jemných tenzidů bez obsahu SLES a silikonů, a díky tomu je vhodný i pro citlivější pokožku hlavy. Extra šetrné složení doplňuje mandlový olej, který má intenzivní regenerační a vyživující účinky. Zcela jistě si zamilujete i jeho příjemnou bylinnou vůni a každé mytí bude pro Vaše vlasy znamenat blahodárnou péči a jemné pohlazení, jako ve snu…