Nové pivo v Pivní kosmetice

Kvalita a příběh surovin používaných v naší kosmetice jsou pro nás mimořádně důležité. Jsme přesvědčeni, že nejkvalitnější produkty mohou vznikat jen z nejkvalitnějších surovin…

Abychom v dnešní době „europiv“ vařených „moderně“ v CK tancích, často ředěných na požadovanou stupňovitost, vyráběných z náhražek sladu apod… zaručili naší pivní kosmetice tu pravou surovinu, věnovali jsme celý rok hledání toho nejlepšího českého piva pro naši kosmetiku.
Takového, které bude uvařeno poctivě, tradičními metodami, z českých surovin a které dodá naší kosmetice vysoký obsah aktivních látek. Takového, které za sebou bude mít příběh a bude vyráběno s láskou a úctou k tradicím – stejně jako naše kosmetika. Po náročném pátrání, v jehož čele stál samotný autor receptury našeho legendárního pivního šampónu – RNDr. Josef Novák a dlouhodobém testování v našem vývojovém oddělení jsme nakonec zvolili výjimečné „skutečné pivo“ Ferdinand – světlý ležák 11°Max.

Proč jsme zvolili právě toto pivo…? A proč si toto pivo právem říká „skutečné“? Důvodů je hned několik:

- Pivo vařené tradičními, 100 let nezměněnými postupy v mimořádně krásném pivovaru Ferdinand v Benešově s tradicí od roku 1897.
- Pivo připravené klasickým způsobem kvašení v otevřených spilkách v ležáckých sklepích bez použití moderních urychlujících technologií.

Pivo vařené z prvotřídních českých surovin, zajišťujících unikátní kvalitu:

- z výhradně ječmenného sladu z ječmene od sedláků z oblasti Benešovska, vyráběného ve vlastní humnové sladovněze speciální odrůdy žateckého chmele „Vital“, vyšlechtěného pro farmaceutické a biomediciální účely, který má vysoký obsah fytoestrogenů a bioaktivních flavonoidů se silnými anti-oxidačními účinky

- z prvotřídních pivovarských kvasnic a skvělé vody.

Benešovské „skutečné pivo“ Ferdinand je tak nejen skvělým nápojem s mimořádně lahodnou chutí, kterou ocení i ti nejnáročnější milovníci piva, ale přináší i mnoho báječných účinků pro naši kosmetiku. Napomáhá regeneraci a zklidnění, přispívá k omlazení pokožky, zmírňuje lámavost vlasů, zpevňuje je a navrací jim přirozený lesk. Více informací o tomto jedinečném pivu včetně výrobního postupu a fotografií ze sladovny i pivovaru naleznete na www.pivovarferdinand.cz.