Nové Anti-aging sérum

Víte, že nejrychleji prozrazuje náš věk pokožka na krku a dekoltu, která díky nedostatku mazových žláz snadněji vysychá a ochabuje? Nezapomínejte o ni pravidelně pečovat - ideálně právě za pomoci našeho nového omlazujícího séra.

Unikátní Anti-aging sérum na obličej, krk a dekolt s růží, Q10 a kyselinou hyaluronovou obsahuje vysoké procento aktivních látek pro regeneraci, hydrataci a vyhlazení vrásek. Dopřejte své pleti jedinečný omlazující koktejl z růžové vody a růžového oleje, karlovarské vřídelní soli plné cenných minerálů, ovesného beta-glukanu, mořských řas, koenzymu Q 10, kreatinu a polypeptidu. O intenzivní hydrataci, okamžitý lifting, zvýšení elasticity, regeneraci a podporu tvorby elastinu se postará multifunkční směs vysokomolekulární a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové 2. generace. Ta má výjimečný hydratační účinek - její molekula pojme až tisícinásobek vody, kterou postupně uvolňuje a tím pleť dlouhodobě hydratuje. Používejte ideálně každý den před nanesením krému či make-upu. Váš rituál krásy zpříjemní něžná vůně rozkvetlých růží.

Pro koho je sérum vhodné? Anti-aging sérum je vhodné pro každý typ pleti, protože je velmi lehké. Doporučujeme jej používat od věku 25+, ale např. u osob se sušší pleti doporučujeme použití už od 20+, hydratovat pleť je potřeba v každém věku.Doprava po ČR ZDARMA nad 1300 Kč 40 prodejen - možnost osobního odběru Záruka vrácení peněz