Doprava po ČR ZDARMA nad 1000 Kč

Něžný dotek plný intenzivní péče

Naše ruce jsou neustále podrobovány nejrůznějším zkouškám v podobě střídání teplot, častého kontaktu s vodou, nejrůznějších manuálních činností a styku s rozmanitými povrchy a materiály. Dodejte jim proto tu nejlepší péči, chraňte je a rozmazlujte. Pečlivá starost o jejich pokožku se Vám vrátí v podobě sametově hebkých ruček bez oděrek, vysušené a přecitlivělé kůže.

Naše krémy se těší velké oblibě mezi zákazníky a patří již mnoho let mezi naše bestsellery. Všechny krémy značky Manufaktura se pyšní poctivými recepturami plnými výjimečných a kvalitních přírodních ingrediencí. Díky tomu poskytují rukám mimořádnou péči. Ochraňují jejich pokožku před nepříznivými vlivy vnějšího okolí, hydratují do hloubky a intenzivně regenerují. Aplikace krému je vždy doprovázena perfektní vůní. Milovníci růží ocení krém na ruce s vřídelní solí, olejem z divokých růží a růžovou vodou. Vyzkoušejte levandulový krém s vřídelní solí, přírodními oleji, panthenolem a glycerinem. Dokonale se postará i o Vaše chodidla a je přímo ideální na uvolňující masáž plosek nohou. Dáváte-li přednost sladším a ovocnějším vůním je pro Vás ten pravý krém s brusinkami. Je rovněž plný přírodních zázraků a jeho sametově sladkou vůni si zamilujete.

Pro exklusivní péči nabízíme speciální řadu Hand Therapy. Obsahuje mimořádně pečující elixír na ruce, olejíček na nehty a okolní kůžičku a jemný peeling na ruce. S těmito pomocníky si dokážete udělat profesionální manikúru v pohodlí Vašeho domova a dokonale rozmazlit své ruce.

Mějte svůj oblíbený krém stále při ruce. Jen pravidelnou aplikací docílíte dokonalých sametově jemných ruček bez pocitu pnutí a nepohody.