vytváření objednávky

Doprava zdarma po ČR nad 1200 Kč

Netestujeme na zvířatech

Jsme prvním držitelem mezinárodního certifikátu Humane Cosmetics Standard v Čechách. S radostí jsme se tak ocitli ve společnosti značek jako Melvita, Ecover, Marks & Spencer, Lush, Sanoflore, The Body Shop a dalších…Humánní kosmetický standard (Humane Cosmetics Standard - HCS) je jediný celosvětově platný certifikát udělovaný kosmetickým společnostem, jejichž výrobky VČETNĚ JEDNOTLIVÝCH KOSMETICKÝCH SUROVIN nejsou testovány na zvířatech.

Držiteli certifikátu jsme již od roku 2009 a jsme velmi rádi, že díky společným aktivitám organizací bojujících proti testování na zvířatech, se od roku 2013 v Evropské unii již testovat kosmetické suroviny na zvířatech nesmí (kosmetické výrobky se v EU na zvířatech nesmějí testovat již od roku 2003)..

V čem má tedy náš certifikát nadále smysl.. ? Jako držitelé tohoto certifikátu nesmíme s našimi produkty obchodovat v zemích, které testování na zvířatech naopak vyžadují. V roce 2015 jsme právě z tohoto důvodu odmítli finančně mimořádně zajímavý obchodní projekt exportu naší kosmetiky do Číny. Právě prodej kosmetiky v Číně je důvodem, proč některé známé kosmetické značky o certifikát HCS přišly.

Více informací o certifikátu HCS najdete na www.netestovanonazviratech.cz