vytváření objednávky

Doprava zdarma po ČR nad 1200 Kč

Naše největší prodejna v novém

Naše prodejna v Melantrichově ulici, která se nachází v krásném historickém domě dýchajícím historií, prošla kompletní přeměnou a nyní ji pro Vás znovu otevíráme v naprosto novém a výjimečně slušivém kabátku.

Rekonstrukci jsme dlouho plánovali a až odliv turistů z centra Prahy pro nás byl impulzem k tomu pustit se do práce a vykouzlit pro naše zákazníky zcela nový prostor, do kterého se znovu a znovu zamilováváme. Prodejna se proměnila k nepoznání. Citlivé úpravy celý prostor zesvětlily, rozzářily a oživily.

Můžete se těšit na zcela nový design obchodu, kterému opět vévodí originální dekorace, útulná zákoutí, velkoformátové informační materiály a nový způsob vystavení produktů, který Vám bude vyprávět příběhy kosmetiky a řemesel.

Vyberte si ze široké nabídky originálních produktů, které ozdobí Vaše domovy, nadčasových hraček, kosmetiky pro krásu a relaxaci a proměňte Váš nákup v radost a zábavu pro celou rodinu. A co víc? Nákupem podpoříte českost, kvalitu a tradici, ale i naše skvělé dodavatele, kteří si to skutečně zaslouží.

Navštivte nás a přesvědčte se o tom, že nakupování se může stát příjemným zážitkem. Pro prvních 1000 zákazníků máme připravený malý dárek k nákupu: voňavý balzám na rty podle vlastního výběru.

Těšíme se na Vás!