vytváření objednávky

Doprava zdarma po ČR nad 1200 Kč

Naše filozofie a zásady

MANUFAKTURA - Naše filosofie...

Žijeme v uspěchané době plné stresu, napětí a shonu. Příjemný rituál domácích lázní se zapálenou svíčkou, vonnou lázní, osvěžující sprchou, masáží, šálkem čaje či jiným hýčkáním napomůže odpoutat se od denních problémů, dosáhnout fyzické a psychické úlevy a na chvilku si zkrátka odpočinout.

Právě proto Vám nabízíme kosmetiku a doplňky pro vytvoření jedinečné domácí pohody a oázy a tvoříme ke každé z našich řad originální recepty na domácí lázně. Je už jen na Vás, zda-li si vyberete antistresovou, regenerační, romantickou, osvěžující či jinou kůru a alespoň na chvíli se tak vzdálíte všedním starostem a vychutnáte si chvilku relaxace.

Kosmetiku a doplňky pro domácí lázně vyvíjíme s ohledem na naše zásady: českost – tradice – kvalita – přírodní suroviny – originální design – ohleduplnost vůči životnímu prostředí.

MANUFAKTURA – Naše zásady…

ČESKOST & TRADICE: Jsme 100% česká firma založená roku 1991. Na myšlenku domácích lázní nás přivedla mnohasetletá tradice a světoznámý věhlas lázeňství v Čechách. Využíváme především české přírodní suroviny a v oblasti doplňků maximálně spolupracujeme s českými dodavateli.

UNIKÁTNÍ PŘÍRODNÍ SUROVINY: V kosmetice využíváme příznivých účinků českého piva, moravského vína, karlovarské vřídelní soli, bylin apod. Každá z těchto ingrediencí má své jedinečné vlastnosti, kterými je výjimečná.

KVALITA NA 1. MÍSTĚ: veškerá kosmetika je dermatologicky testována, využíváme prvotřídní přírodní suroviny, na recepturách spolupracují lázeňští a kosmetičtí odborníci.

NABÍZÍME TAKÉ EXTRA ŠETRNÉ ŘADY: bez obsahu sulfátů, ropných produktů, alergenů, barviv...

ORIGINÁLNÍ DESIGN: výjimečnou pozornost věnujeme také designu, díky čemuž jsou naše produkty ozdobou každé koupelny a oblíbeným dárkem.

NETESTUJEME NA ZVÍŘATECH: jsme prvním držitelem mezinárodního certifikátu Human Cosmetics Standard v Čechách.

ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ: výroba je šetrná k životnímu prostředí, minimalizujeme množství obalů a příbalových letáků, používáme papírové tašky a sáčky.

PODPORA: spolupracujeme s chráněnými dílnami, pravidelně sponzorujeme dobročinné akce.