Nabídka zaměstnání

Prodejní asistentka - Vánoční brigáda 2018 - Praha

Pro naše pražské obchody s kosmetikou a lázeňskými doplňky hledáme šikovné a aktivní PRODEJNÍ ASISTENTKY NA VÁNOČNÍ BRIGÁDU pro intenzivní spolupráci v prosinci 2018.

Náplň práce:

  • Poradenství a péče o zákaznáky
  • Aranžování zboží, udržování prodejny dle standardů společnosti
  • Dárové balení

Požadujeme:

  • Aktivní přístup k zákazníkovi
  • Profesionální vystupování
  • Zodpovědnost, spolehlivost
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Znalost AJ
  • Z důvodu práce s finanční hotovostí věk 18+

Nabízíme:

  • Intenzivní spolupráci na vánoční brigádu v prosinci 2018
  • Dohodu o pracovní činnosti na dobu určitou (do 31.12.2018)
  • Rozpis směn naplánovaný předem dle vašich časových možností (ranní, odpolední, celodenní směny)
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Vstupní zaškolení Vzorky kosmetických produktů a další zaměstnanecké výhody, možnost další spolupráce

V případě zájmu zašlete svůj profesní životopis a motivační dopis na email: monika.novotna@manufaktura.cz, předmět zprávy: "Vánoce - Praha".

Asistent/ka ekonomického oddělení - Praha

  • Administrativa v ekonomickém oddělení
  • Spolupráce při přípravě podkladů pro účetní závěrky a audit
  • Spolupráce při kontrole finančních a účetních dokladů
  • Příprava podkladů pro controlling a reporting
  • Příprava a evidence podkladů pro skenování
  • Archivace dokumentů
  • Další úkoly dle požadavků hlavní účetní

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání (ideálně ekonomického směru)
  • Pokročilá uživatelská znalost práce na PC (MS Office - Excel, Word, Outlook) - pro uchazeče je připraven praktický test
  • Ochota učit se nové věci
  • Samostatnost, pečlivost, spolehlivost

Nabízíme:

  • Zázemí v ekonomicky stabilní a rozvíjející se společnosti s rodinnou atmosférou
  • Možnost uplatnění a rozšiřování svých znalostí, dovedností a osobních kvalit
  • Motivující mzdové i pracovní podmínky
  • Systém zaměstnaneckých výhod
  • Stravenky
  • Místo výkonu práce: Praha 5 - Smíchov
  • Možnost práce na zkrácený úvazek, nástup možný od 1.1.2019 nebo dle dohody
  • Pracovní poměr na dobu určitou – zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou
  • Vhodné také pro studenty, absolventy, osoby na rodičovské dovolené

V případě zájmu zašlete svůj profesní životopis a motivační dopis na email: jitka.hladka@manufaktura.cz, předmět zprávy: "Ekonomika".

Prodejní asistentka - Praha

Je vám blízká myšlenka konceptu domácích lázní a podpory české tradice? Baví vás práce s lidmi? Máte rádi kosmetiku? Chcete využít znalosti cizích jazyků? Potom hledáme právě vás!

  • Poradenství a péče o zákazníky
  • Budování dlouhodobých vztahů se zákazníky
  • Práce s pokladnou

Požadujeme:

  • Příjemné profesionální vystupování
  • Aktivní přístup k zákazníkovi, týmovou spolupráci
  • Schopnost samostatného uvažování
  • Aktivní znalost AJ (další jiný jazyk vítán)

Nabízíme:

  • Dlouhodobou spolupráci na HPP (1/1, 3/4 nebo 1/2 úvazek), případně dlouhodobou brigádu (DPČ)
  • Zajímavé zaměstnanecké benefity
  • Rozpis směn na měsíc dopředu
  • Stabilní zázemí české společnosti
  • Zaškolení, příjemný a přátelský kolektiv

V případě zájmu zašlete svůj profesní životopis a motivační dopis na email: cv.retail@manufaktura.cz, předmět zprávy: "Asistent/ka prodeje".