Nabídka zaměstnání

Prodejní asistentka - Vánoční brigáda 2018 - Praha

Pro naše pražské obchody s kosmetikou a lázeňskými doplňky hledáme šikovné a aktivní PRODEJNÍ ASISTENTKY NA VÁNOČNÍ BRIGÁDU pro intenzivní spolupráci v prosinci 2018.

Náplň práce:

  • Poradenství a péče o zákaznáky
  • Aranžování zboží, udržování prodejny dle standardů společnosti
  • Dárové balení

Požadujeme:

  • Aktivní přístup k zákazníkovi
  • Profesionální vystupování
  • Zodpovědnost, spolehlivost
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Znalost AJ
  • Z důvodu práce s finanční hotovostí věk 18+

Nabízíme:

  • Intenzivní spolupráci na vánoční brigádu v prosinci 2018
  • Dohodu o pracovní činnosti na dobu určitou (do 31.12.2018)
  • Rozpis směn naplánovaný předem dle vašich časových možností (ranní, odpolední, celodenní směny)
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Vstupní zaškolení Vzorky kosmetických produktů a další zaměstnanecké výhody, možnost další spolupráce

V případě zájmu zašlete svůj profesní životopis a motivační dopis na email: monika.novotna@manufaktura.cz, předmět zprávy: "Vánoce - Praha".

Prodejní asistentka - Praha

Je vám blízká myšlenka konceptu domácích lázní a podpory české tradice? Baví vás práce s lidmi? Máte rádi kosmetiku? Chcete využít znalosti cizích jazyků? Potom hledáme právě vás!

  • Poradenství a péče o zákazníky
  • Budování dlouhodobých vztahů se zákazníky
  • Práce s pokladnou

Požadujeme:

  • Příjemné profesionální vystupování
  • Aktivní přístup k zákazníkovi, týmovou spolupráci
  • Schopnost samostatného uvažování
  • Aktivní znalost AJ (další jiný jazyk vítán)

Nabízíme:

  • Dlouhodobou spolupráci na HPP (1/1, 3/4 nebo 1/2 úvazek), případně dlouhodobou brigádu (DPČ)
  • Zajímavé zaměstnanecké benefity
  • Rozpis směn na měsíc dopředu
  • Stabilní zázemí české společnosti
  • Zaškolení, příjemný a přátelský kolektiv

V případě zájmu zašlete svůj profesní životopis a motivační dopis na email: cv.retail@manufaktura.cz, předmět zprávy: "Asistent/ka prodeje".