Nabídka zaměstnání

Prodejní asistentka MANUFAKTURA - Praha

Je vám blízká myšlenka konceptu domácích lázní a podpory české tradice? Baví vás práce s lidmi? Máte rádi kosmetiku? Chcete využít znalosti cizích jazyků? Potom hledáme právě vás!

Náplň práce:

  • Poradenství a péče o zákazníky
  • Budování dlouhodobých vztahů se zákazníky
  • Aranžování zboží, udržování prodejny dle standardů společnosti
  • Práce s pokladnou

Požadujeme:

  • Příjemné profesionální vystupování
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Aktivní přístup k zákazníkovi, týmovou spolupráci
  • Schopnost samostatného uvažování
  • Aktivní znalost AJ (další jiný jazyk vítán)

Nabízíme:

  • Dlouhodobou spolupráci na HPP (1/1, 3/4 nebo 1/2 úvazek), případně dlouhodobou brigádu (DPČ)
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Zajímavé zaměstnanecké benefity
  • Rozpis směn na měsíc dopředu
  • Stabilní zázemí české společnosti
  • Zaškolení, příjemný a přátelský kolektiv

V případě zájmu zašlete svůj profesní životopis a motivační dopis na email: cv.retail@manufaktura.cz, předmět zprávy: "Asistent/ka prodeje".

Mistr výroby - Manufaktura Praha 9 Čakovice

Baví Vás kosmetika a vše okolo ní? Chcete se námi podílet na budování značky Manufaktura? Do našeho týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici ´´Mistr výroby ´´

  • vedení pracovníků a organizace práce ve výrobě kosmetiky Manufaktura

Požadavky:

  • SOÚ,SŠ chemie, potraviny
  • schopnost pracovat v týmu, komunikativnost
  • praxe ve výrobní společnosti výhodou
  • spolehlivost, zodpovědnost
  • pracovitost, proaktivní přístup, samostatnost

Nabízíme:

  • zajímavou a perspektivní práci v české společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • odpovídající finanční ohodnocení a zajímavé benefity
  • pracovní poměr HPP na dobu neurčitou
  • místo výkonu práce Praha 9 - Čakovice

V případě zájmu zašlete svůj profesní životopis na email: stepan.tuma@manufaktura.cz, předmět zprávy: "Mistr výroby".

Operátor výroby - Manufaktura Praha 9 Čakovice

Baví Vás kosmetika a vše okolo ní? Chcete se námi podílet na budování značky Manufaktura?Do našeho týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici ´´Operátor výroby ´´

  • práce ve výrobním týmu Manufaktura
  • výroba kosmetických výrobků

Požadavky:

  • SOÚ,SŠ chemie, potraviny,

Nabízíme:

V případě zájmu zašlete svůj profesní životopis na email: stepan.tuma@manufaktura.cz, předmět zprávy: "Operátor výroby".