Naberte vítr do plachet!

Ani pánové tentokrát nepřijdou zkrátka. Od 1. září je pro ně totiž nachystaná limitovaná edice. Plachtění a mocné přírodní živly s ním související – voda a vítr evokují úžasné dobrodružství, nevyčerpatelnou krásu, romantiku, příjemnou bezstarostnost, ale také neovladatelnost, obrovskou sílu a nezkrotnost. Tím vším jsme se inspirovali při tvorbě nové pánské limitované kolekce.

S vodou a větrem je neodmyslitelně spjat život na lodi a plachtění po blankytně modré vodní hladině. Kormidlování strojů poháněných silou větru s sebou nese nádech skutečného dobrodružství a jeho historie sahá až do starověku. Zmínka o prvních rekreačních plachetnicích u nás se datuje již k polovině 19. století. Od té doby prošel jachting obrovským vývojem a v současnosti zažívá svůj boom. Trendem jsou dovolené i výlety ve znamení plaveb, ale i kapitánské kurzy, díky kterým se řady námořníků rozrůstají. Na jezerech i mořích můžeme vidět skromná, stylová, romantická i luxusní plavidla, jejichž posádky spojuje vášeň k plachtění, vodě, svěžímu větru ve vlasech, dobrodružství a životě na palubě.

Pánská originální kosmetika obohacena o unikátní přírodní komplex mnoha bylin, ideálních pro specifické potřeby mužů, a její svěží vůně citrusů, levandule a cedrového dřeva, společně s vodními tóny Vás pozve na báječnou nezapomenutelnou plavbu. Jemný námořnický design v odstínech modré přenese kousek atmosféry na lodi i do Vaší koupelny. Nová limitovaná řada pánské kosmetiky obsahuje Sprchový gel a šampon 2 v 1 s kofeinem, Zklidňující balzám po holení s bylinami a kyselinou hyaluronovou, Bylinné mýdlo s mandlovým olejem a Osvěžující toaletní vodu. Je ideální pro milovníky všech vodních ploch. Potěší ale i chlapeckou duši, toužící po dobrodružství, dřímající uvnitř každého muže.