Doprava po ČR ZDARMA nad 1000 Kč

Staňte se kapitánem své vlastní lodi

Vydejte se s námi na dobrodružnou plavbu po vodní hladině. Vychutnejte si houpání na vlnkách, vítr šlehající do tváří, vůni svěží vody a staňte se kapitánem své vlastní plachetnice. Pravý námořník má velkou sílu, je rozhodný, miluje dobrodružství a nějaké vlnky ho jen tak nerozhodí. Nová limitovaná edice pro muže Men & Sail je zrovna taková. Je inspirována mocnými přírodními živly – vodou a větrem a připomíná jejich sílu, nezkrotnost a neovladatelnost. Evokuje ale také bezstarostnost, romantiku a rozmanitou krásu přírody.

Pánská originální kosmetika Men & Sail je obohacena o unikátní komplex mnoha bylin, ideálních pro specifické potřeby mužů.  Voňavou společnost vodních tónů doplněných svěžestí citrusů, podmanivostí levandule a sametovostí cedrového dřeva si muži oblíbí a ženy dozajista ocení.

Sprchový gel a šampon 2 v 1 s kofeinem, Zklidňující balzám po holení s bylinami a kyselinou hyaluronovou, Bylinné mýdlo s mandlovým olejem a Osvěžující toaletní voda bude bavit nejen námořníky a kapitány, ale i všechny muže, kteří o dobrodružství na lodi třeba jen sní….