Meruňkové novinky pro krásné vlasy

Hřejivé sluneční paprsky přinášejí radost, dobrou náladu a atmosféru letních prázdnin a dovolené. Našim vlasům, ale slunce příliš neprospívá, stejně jako slaná nebo chlorovaná voda, klimatizované prostředí, stahování vlasů do drdolů nebo jejich tepelná úprava. To vše způsobuje, že se naše vlasy ničí, vysušují, lámou a slábnou. Naštěstí tomu můžeme předcházet a dovolit jim, aby zazářily minimálně tak, jako letní sluníčko!

Meruňková vlasová maska je tou ideální volbou pro kompletní vlasovou péči. Oplachová maska bez silikonů obsahuje ochranný a pečující meruňkový extrakt, mandlový a jojobový olej, regenerační panthenol, ovesný beta-glukan, posilňující kreatin, kondicionační přírodní látku na bázi cukrů a extraktu z hnědé mořské řasy pro lesk a vitalitu a komplex ochranných extraktů z ženšenu, ječmene, pšenice, broskví a jablek. Díky těmto látkám napomáhá vyživení, hydrataci, regeneraci a zacelení vlasů, usnadní jejich rozčesávání a má antistatický efekt.

Zahalte své vlasy do kouzelné mlhy, díky které budou i v létě v bezpečí. Jemný sprej obsahuje pečující přírodní ingredience, které dokáží vlasy ochránit. Extrakt z rýže poskytuje obranu před škodlivým UV zářením způsobující oslabení a blednutí barvy vlasů. Antipollution látky na bázi extraktů z meruněk a dalšího ovoce, pšenice, ječmene a ženšenu chrání vlasy před škodlivými vlivy z ovzduší a brání zachycování nečistot. Komplex sacharidů a extraktu z mořské řasy ochraňuje vlasy před ztrátou hloubkové vlhkosti vlivem vysokých teplot. V neposlední řadě také intenzivně hydratuje, díky čemuž budou vlasy krásné, lesklé a nebudou elektrizovat.

Seznamte se s našimi meruňkovými novinkami a dopřejte si skutečně intenzivní letní péči s neodolatelnou vůní, za kterou Vám Vaše vlasy budou vděčné a odmění se Vám svou krásou a vitalitou. Novinky koupíte od 1.6.2019 ve všech prodejnách Manufaktura a na www.manufaktura.cz.