Manufaktura na cestách

Báječná letní foto-soutěž o atraktivní ceny pro milovníky cestování, výletů, krásných fotek a Manufaktury je tady! Rádi cestujete a fotíte? Pak jste těmi ideálními účastníky naší báječné letní foto-soutěže "Manufaktura na cestách" o 53 krásných výher.

Vyfoťte Váš oblíbený Manufaktura produkt v prostředí, které jste navštívili během svých prázdninových cest. Těšíme se na Vaše fotografie, na kterých budou našim produktům dělat společnost hory, řeky, louky, moře, malebné vesničky, zajímavá města… Jsme zvědaví, kam všude s Vámi naše kosmetika doputuje. Fotografie v září ohodnotí odborná porota a výherci se poté mohou těšit na skvělé výhry pro domácí lázně s kosmetikou Manufaktura.

Jak se zapojit do soutěže?

  • Nahrajte soutěžní fotografii na svůj Instagram a označte ji hashtagem #manufakturanacestach

NEBO

Na soutěžní fotografii musí být zobrazen produkt Manufaktura a to v prostředí z prázdninových letních cest nebo dovolených.

O co soutěžíme?

  • 1. až 3. výhra: 1krát balíček kompletní péče Manufaktura "od hlavy až k patě" v hodnotě 5000 Kč (složení balíčku: šampon, balzám na vlasy, tělové mléko, tělový peeling, sprchový gel, balzám na rty, tělový olej, Sedmikráskové pleťové lázně, odličovací mléko, odličovací voda, odličovací emulze, zubní pasta, ústní voda, elixír na ruce, peeling na ruce, olejíček na nehty, toaletní voda Women 002, přírodní deodorant)
  • 4. až 23.výhra: 1krát balíček Sedmikráskové pleťové lázně v hodnotě 1000 Kč
  • 24. až 53.výhra: 1krát dárkový certifikát na nákup produktů Manufaktura v hodnotě 500 Kč s platností ½ roku od ukončení soutěže ve značkových prodejnách Manufaktura na území České republiky.

Kdo se může soutěže účastnit?

  • Soutěže se může zúčastnit každá fyzická osoba starší 18-ti let s doručovací adresou v České nebo Slovenské republice.
  • Účastí v soutěži soutěžící souhlasí s pravidly soutěže, které naleznete zde.


Soutěž trvá od 16.7.2018 do 31.8.2018.