Krása z růží

V teplných letních dnech je pro organismus člověka a pokožku nesmírně důležitá hydratace. Významnou funkcí kůže je právě udržení vlhkosti, kůže je nejen zásobárnou vody, ale i orgánem jejího vylučování.  Pokud pokožka obsahuje vody méně, začíná hůře plnit funkci ochranné bariéry, strádá a rychle se to projeví i na jejím vzhledu – objevují se vrásky, ostrůvky suché kůže, pleť je povadá a působí nezdravě. Je proto nutné ji pravidelně "zavlažovat", aby neztratila nic ze své funkce i krásy.

Nezapomínejte proto hydratovat pleť a bojovat proti jejímu stárnutí. Dopřejte své pleti jedinečný omlazující a hydratační koktejl z růžové vody a růžového oleje, vřídelní soli, ovesného beta-glukanu a kyseliny hyaluronové a dalších cenných přírodních ingrediencí s českou Kosmetikou s vřídelní solí a růží...

Růže patří mezi nejstarší šlechtěné druhy rostlin, je odpradávna symbolem lásky a krásy, působí jako afrodiziakum a antidepresivum. V kosmetice je vhodná pro všechny druhy pleti, vyznačuje se výjimečnými regeneračními, omlazujícími, hydratačními a hojivými účinky napomáhá proti předčasnému stárnutí pokožky, obnovuje její pružnost, zmírňuje dopady slunečního záření a předchází ztrátě vody z pokožky.

Náš tip: Víte, že nejrychleji prozrazuje náš věk pokožka na krku a dekoltu, která díky nedostatku mazových žláz snadněji vysychá a ochabuje? Nezapomínejte o ni pravidelně pečovat - třeba za pomoci Anti-aging séra s vřídelní solí, růží, Q10 a kyselinou hyaluronovou.