Koupelová sůl bez obalu

Také máte rádi relaxační chvilku v horké vodě s voňavou koupelovou solí a zároveň se snažíte o minimalizaci spotřebovaných obalů?

Šetrný a ekologický přístup k vyprodukovaným obalům je pro nás v Manufaktuře extrémně důležitý. Obecně s obaly šetříme, využíváme lahvičky s příměsí recyklovaného PETu, vyrábíme je v Čechách, nákup si odnesete v taškách z recyklovaného papíru... Neustále hledáme nové přístupy k této problematice. Jedním z nich je i prodej výrobků bez obalu.

Koupelová sůl bez obalu!

Pro zastánce bezobalového životního stylu máme potěšující zprávu. Od prosince 2018 si u nás můžete zakoupit vážené koupelové soli, které tvoří značnou část našeho sortimentu, do Vámi přinesených nádob. Koupelovou sůl Vám rádi navážíme do čisté, uzavíratelné nádoby. Přineste si vlastní uzavíratelnou nádobu a naváženou sůl si odneste přímo v ní. Společnými silami přispějeme k minimalizaci zbytečných obalů a ulevíme životnímu prostředí. Využijte možnost bez-obalového nákupu a budete navíc odměněni příjemným bonusem v podobě 10% slevy.

Možnost zakoupit sůl bez obalu Vám nabízíme v prodejnách Manufaktura Original Home Spa. Minimum je 300 g od druhu, maximum 3 kg. Vyhrazujeme si právo prodej soli neuskutečnit v případě, že přinesená nádoba nebude odpovídat našim podmínkám či v případě, kdy prodejní personál nebude mít z důvodu velkého zájmu zákazníků kapacitu sůl navážit. Děkujeme za pochopení!

O rozšíření bezobalového řešení na další typy produktů prozatím neuvažujeme. Stáčený prodej tekutých přípravků naráží na jemné a šetrné složení našich produktů, které bychom museli výrazně více konzervovat, abychom dokázali zajistit hygienu a mikrobiologickou stabilitu.