Doprava po ČR ZDARMA nad 1000 Kč

Ještě více krásy

Jsme přesvědčeni, že originální šperk dokonale podtrhuje krásu a osobnost každé ženy.  Rituály krásy, v podobě pečující a omlazující kosmetiky jsou základ a šperk je poté už takovou pomyslnou třešničkou na dortu. Pro nositelku může mít navíc i důležitý osobní význam a dodávat jí vnitřní sílu, klid, sebevědomí a ještě více podpořit  její krásu.

Každá žena je miluje… Různorodé ozdobičky, řetízky, šňůrky, kamínky, korálky, šperky, cingrlátka. Malé radosti, které ale dokáží hodně potěšit a udělat velkou parádu. Často mají pro nositelku i mimořádný osobní význam a jejich materiální hodnota není vůbec rozhodující. Jsou to dárky k významným událostem, výročím, z lásky, malé talismany, ukrývající velkou sílu nebo symboliku. Kvalitní kosmetika pečuje, zkrášluje, omlazuje a rozmazluje. Když se výsledky zkrášlujících procedur spojí s originálním šperkem, ženskost, zdravé sebevědomí a pocit krásy se násobí.  Nádherné šperky, které nesou příběhy, ukrývají vzpomínky a připomínají nám důležité momenty, jsou dokonalou ozdobou každé ženy.

Objevte kolekci ručně vyrobených náramků Manufaktura, které dokonale ozdobí ruku každé ženy a skvěle doplní jakýkoli outfit…

Originální v Čechách ručně vyrobené náramky z korálků a komponentů z českých skláren se pyšní jak stylovým designem navrženým přímo pro Manufakturu, tak i vysokou kvalitou technologického zpracování. Česká designérka šperků Iva Winterová je pro nás tvoří již mnoho let s láskou a ohromnou vášní.  Výrobě bižuterie se věnuje téměř celý život. Vystudovala Střední umělecko-průmyslovou školu se zaměřením na bižuterii v Jablonci nad Nisou a následně pak vystudovala Design Skla na vysoké škole v Ústí nad Labem.