Doprava po ČR ZDARMA nad 1000 Kč

Jak na sedmikráskové pleťové lázně

Objevte díky Sedmikráskovým pleťovým lázním 7 kouzel Vaší krásy – hydrataci, zpevnění, regeneraci, zklidnění, výživu, rozjasnění a omlazení… Již v renesanci se macerováním sedmikrásek v levandulovém oleji vyráběly elixíry krásy pro zářivou pleť. Dopřejte i Vy své pleti výjimečné zacházení a přesvědčte se o tom, že krásná pokožka sluší každému. Sedmikrásky obsahují cenné minerální látky, ovocné kyseliny, proteiny i aminokyseliny, antioxidační flavonoidy, hydratační polysacharidy a další látky, které mají příznivý vliv na náš organizmus. Rozmazlujte svoji pleť alespoň jednou týdně v šesti jednoduchých krocích s kosmetikou Sedmikráska a dopřejte jí výjimečný dotek jemnosti.

Jak na to?

  1. Věnujte čas pečlivému odlíčení Vaší pleti. Využijte jemné sedmikráskové mléko nebo sedmikráskovou emulzi, která je vhodná i pro citlivou pleť. Po odlíčení doporučujeme použít zklidňující pleťovou vodu, která pomáhá stáhnout póry a pleť dokonale dočistí.
  2. Do odlíčené suché pleti jemně vmasírujte hydratační peelingovou masku. Jemné kousky bambusových částic okamžitě zbaví pokožku nečistot a odumřelých buněk.
  3. Masku nechte 5 minut působit, poté smyjte a přesvědčte se o sametově jemné a čisté pleti, která je nyní báječně připravena na následující péči.
  4. Okolí oči a rtů je často náchylné ke tvorbě vrásek. Dopřejte si péči věnovanou této konkrétní oblasti Vaší pleti. Aplikujte omlazující a zpevňující sérum chladivým kovovým aplikátorem a jemně vmasírujte.
  5. Pleťový fluid s kyselinou hyaluronovou dodá a udrží v pleti potřebnou vláhu a předchází jejímu stárnutí.  Aplikujte ho jemným vmasírováním do pleti a dopřejte jí tolik potřebnou hydrataci.
  6. Na závěr aplikujte unikátní pleťový rostlinný olejový elixír s koenzymem Q10, který se postará o intenzivní zvláčnění, výživu, regeneraci a stane se zlatým hřebem Vašich zkrášlujících rituálů.

Podívejte se na náš návod a zvládnete to raz dva...:)