Hydratační pleťový fluid se sedmikráskou

Milí zákazníci,

Výrobek 437277 „Hydratační pleťový fluid se sedmikráskou a kyselinou hyaluronovou“, číslo šarže 111 3688, obsahuje problematickou dodávku výtažku z mořských řas. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli preventivně celou tuto šarži stáhnout z prodeje. Výrobek může v krajních případech vykazovat senzorické vady – změnu vůně a barvy. Současně stahujeme také dárkové kazety Sedmikráskové pleťové lázně 403198, jejichž součástí může jmenovaný výrobek být.

Jedná se o ojedinělou situaci, týkající se pouze této šarže. Ročně vyrobíme zhruba 5 milionů produktů, ve kterých je použito vysoké procento přírodních surovin. I přes všechna preventivní opatření a kontrolní postupy však výskyt chyby nelze stoprocentně vyloučit.

Vzniklé komplikace nás samozřejmě velmi mrzí a všem zákazníkům, kteří se s tímto výrobkem setkají, jej na našich prodejnách samozřejmě rádi vyměníme za nový. V našich prodejnách ani na našem e-shopu se s touto problematickou šarží v tuto chvíli samozřejmě již nesetkáte, neboť byla okamžitě (k 13.11.2017) stažena z prodeje.

Děkujeme za pochopení,

S úctou Vaše Manufaktura

Doprava po ČR ZDARMA nad 1300 Kč 40 prodejen - možnost osobního odběru Záruka vrácení peněz