Doprava po ČR ZDARMA nad 1000 Kč

Hit letošních Vánoc

Každá žena sní o krásné a mladé pleti… Překvapte ji a proměňte její přání ve skutečnost. Hit letošních Vánoc, s kterým zaručeně potěšíte, je právě k dispozici za skvělou akční cenu.

Pleťový booster - reprezentanta anti-agingových kosmetických trendů a současný hit v péči o pleť vyzkoušely již tisíce spokojených zákaznic. Malý, ale šikovný pomocník je doslova nabitý vysokým obsahem unikátních přírodních aktivních látek pro věčně mladou a dokonalou pleť. Jedná se o velmi lehké sérum bez parfemace, jehož síla spočívá v silné koncentraci velmi účinných ingrediencí. Dlouhodobě redukuje vrásky, poskytuje pleti okamžitý lifting a přispívá k dlouhodobé hydrataci.

Mimořádnost produktu dokazuje i klinická studie provedená Státním zdravotním ústavem. V problematice redukce vrásek bylo prokázáno významné vyhlazení vrásek až o 64,5%, 95% žen zaznamenalo redukci vrásek. V oblasti hydratace pleti bylo prokázáno významné a dlouhodobé zvýšení hydratace až o 10,7%.

Nenechte si ujít akční cenu na tento omlazující a hydratační zázrak. Nabídka platí od 1.12. do 31.12.2019 v prodejnách Home Spa a na e-shopu.