vytváření objednávky

Doprava po ČR ZDARMA nad 1200 Kč

Exkluzivní růžové novinky

V únoru ještě více rozkvete oblíbená růžová kosmetika. Představujeme Vám dva nové produkty - Omlazující & liftingový pleťový olej a Exkluzivní masážní & tělový olej. Jedná se o výjimečné pomocníky obsahující vzácný růžový olej. Tato blahodárná ingredience se získává parní destilací okvětních lístků, které se obvykle sklízejí ručně a brzy ráno, než začne hřát slunce. Na získání 1 kg růžového oleje je potřeba 4-5 tun okvětních plátků. V pleťovém oleji se ukrývá kouzlo z cca 263 a v tělovém oleji cca 217 růžových lístků – což napovídá, že na Vás čekají opravdové kosmetické skvosty. Po celý únor koupíte tyto novinky za skvělé zaváděcí ceny!

Kromě vzácného růžového oleje, obsahuje receptura pleťového oleje také vitamin E, kterému se přezdívá vitamin krásy, silně antioxidační koenzym Q10 podporující správnou funkci kůže a snižující výskyt vrásek a extrakt ze světlice barvířské, který zlepšuje kvalitu pleti, zjemňuje vrásky a vypíná pleť.

Masážní a tělový olej obsahuje mimo omlazujícího a regeneračního růžového oleje i další mimořádné přírodní oleje – jojobový, mandlový, makadamiový, avokádový, rozmarýnový a silně antioxidační koenzym Q10. Tělový olej zpomaluje stárnutí pokožky, chrání ji před okolními vnějšími vlivy a intenzivně ji hydratujte.

Zahalte své tělo do růží a vyzkoušejte na vlastní kůži staletími ověřené zkrášlující, omlazující a pečující účinky královny květin.