Děkuji, paní učitelko

Uteklo to jako voda, konec školního roku je brzy tady a ve vzduchu začínají vonět prázdniny! Nastává čas těšení a také poděkování paní učitelce nebo panu učiteli za jejich celoroční práci a potěšit je milým dárečkem.

Zkuste to letos jinak než s klasickou kyticí a darujte voňavý dárek plný květin v podobě originálních balíčků s kosmetikou. Inspirujte se balíčky z nové limitované edice Rebarbora a divoká třešeň, oblíbené Sedmikrásky nebo pečující Růže. Pro pány učitele máme připraveny balíčky pánské kosmetiky s motivy letadla, které zaručeně potěší milovníky letadel i cestování.

Vámi vybrané produkty a balíčky Vám rádi doladíme k dokonalosti pomocí originálních visaček s osobním věnováním ,,Děkuji, paní učitelko“ nebo ,,Děkuji, pane učiteli“. Na našem eshopu se můžete inspirovat hotovými balíčky a vybírat z jejich široké nabídky.

Oblíbená paní učitelka si zaslouží dávku odpočinku, regenerace a péče v podobě balíčku voňavé kosmetiky, která jí ještě více zpříjemní zasloužené volno a letní prázdninovou pohodu.