Doprava po ČR ZDARMA nad 1000 Kč

České Vánoce

Vánoce jsou kouzelná doba. Naše vzpomínky ožívají a my se nostalgicky vracíme do minulosti. Přeneste se s námi v čase i Vy… Vneste do Vašich domovů atmosféru starých dobrých časů a podpořte ducha letošních Vánoc skrze produkty, ve kterých se skrývají hodiny a hodiny ruční práce a dovedností mistrů řemeslné výroby. Vpusťte do svých domovů českost a autentičnost a zavřete dveře anonymním ozdobám a dekoracím z Asie, které k nám zbytečně putují přes celý svět a na krásné a výjimečné lokální a tradiční produkty kvůli nim zapomínáme.

Vánoce a tradice totiž patří k sobě. My českou tradici milujeme a podporujeme ji již od svého vzniku v roce 1991. Přesvědčte se o tom v našich prodejnách Manufaktura Original Czech Tradition v centru Prahy, kde nabízíme široký sortiment nejen vánočních ozdob a dekorací od více než 250 českých řemeslníků. Pokud do Prahy nemáte cestu, navštivte náš e-shop a novou kategorii „České Vánoce", ve které najdete ty nejlepší kousky pro originální vánoční výzdobu.

Zajímají Vás řemeslné postupy? Podívejte se na videa na Youtube kanálu Manufaktura nebo nás sledujte na Facebooku Manufaktura.