vytváření objednávky

Doprava po ČR ZDARMA nad 1000 Kč

3 + 1 zdarma na Sedmikrásku

Využijte akci 3 + 1 ZDARMA na celou edici Sedmikráska využívající výjimečné omlazující, hydratační, regenerační a vyživující vlastnosti této drobné něžné květiny.

Pleť v zimě dostává pořádně zabrat a doslova volá po intenzivní hydrataci. Chladné a mrazivé počasí dokáže pokožku rychle dehydratovat, proto je nutné používat mastnější krémy, vrstvit je a k běžným hydratačním krémům používat i speciální hydratační séra. Vyzkoušejte hydratační pleťový fluid Sedmikráska, který obsahuje kromě jojobového a mandlového oleje, hydratačního extraktu z rebarbory také hydratační extrakt ze sedmikrásky a kyselinu hyaluronovou. Olejový elixír je to pravé pro dokonalou a intenzivní hydrataci. Díky obsahu výjimečných přírodních olejů poskytne pleti opravdu exkluzivní péči. Pleťový booster je náš současný hit v péči o pokožku, její omlazení a mimořádnou hydrataci.

I kůže na těle zasluhuje kvalitní péči inspirovanou přírodou. Nezapomínejte ji hydratovat pomocí tělových mlék nebo olejů. Dokonale Vám k tomu poslouží tělové mléko sedmikráska s mandlovým olejem nebo něžný regenerační olej s koenzymem Q10.

Dbejte i o své ruce, které jsou jednou z nejvíce namáhaných částí na těle.  Pravidelně jim dopřávejte hydratační & revitalizující péči za pomoci cenných přírodních ingrediencí a dodejte jim tak pocit hebkosti. Ani rty nesmí zůstat pozadu. Každým natřením sametově jemným balzámem na rty jim dopřejete voňavý a pečující polibek

Akce 3 + 1 ZDARMA platí od 26. 12. 2019 do 31. 1. 2020 v prodejnách Manufaktura Vaše domácí lázně a na e-shopu www.manufaktura.cz na všechny produkty z řady Sedmikráska. Zdarma je vždy nejlevnější produkt. Slevy se nesčítají.